نمایندگی تعمیرات ایندزیت در هشتگرد

در صورتی که به دنبال یک حامی مطمئن برای تعمیر وسیله برقی خود هستید، به نمایندگی تعمیرات ایندزیت هشتگرد اعتماد کنید. در نمایندگی ما تعمیرکاران به صورت تخصصی می توانند عیب رخ داده در وسیله را رفع کنند چرا که هم از نظر علمی و هم از نظر عملی، به حرفه خود مسلط هستند. از طرفی تمامی کارشناسان ما قبل از شروع کار به صورت رسمی موظف هستند کلاس های آشنایی با سیستم طراحی وسایل برقی ایندزیت را سپری کنند. در این صورت کیفیت و سرعت کار بالاتر خواهد رفت.

نمایندگی تعمیرات ایندزیت هشتگرد
تعمیرات ایندزیت در هشتگرد

شماره تماس نمایندگی تعمیرات ایندزیت در هشتگرد

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

سفارش آنلاین :

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات ایندزیت در هشتگرد

1-   ما به صورت تلفنی، به شما مشاوره خواهیم داد.

ارائه مشاوره رایگان تلفنی از جمله خدماتی است که در نمایندگی ما برای مشتریان در نظر گرفته می شود. در هر صورت در طول دورانی که مشتری از وسیله خود استفاده می کند ممکن است به سوالاتی در مورد نحوه استفاده از آن و یا دلیل رخ دادن عیب های کوچک برخورد کند که نیاز به راهنمایی برای پاسخگویی دارد. در این زمان می توانید با کارشناسان ما به صورت تماس تلفنی و بدون هزینه صحبت کنید.

2-   شعبه اصلی خدمات ما، در منزل مشتری است.

در صورت نیاز به تعمیر وسیله برقی، نیازی نیست مشتری به دردسر افتاده  وسیله ار به نمایندگی منتقل کند بلکه ما خود به منزل مشتری خواهیم رفت. تعمیرکار با تجهیزات کامل و در اولین زمان راهی محل تعمیر شده و مشتری می تواند عملکرد تعمیرکار را به خوبی رصد کند. در این صورت اطمینان پیدا می کند که کیفیت کار تا چه حد استاندارد است.

3-   تعمیرات اقتصادی، اولویت کاری ما است.

نمایندگی تعمیرات ایندزیت هشتگرد سعی بر این دارد تمامی خدمات به نحوی صورت گیرد که علاوه بر کیفیت بالا، از نظر اقتصادی نیز به صرفه باشد. این برای مشتری بسیار خوشایند است. به همین جهت بعد از اتمام کار تعمیرکار تخفیفات لازم از جانب نمایندگی را در فاکتور لحاظ می کند. از سوی دیگر اگر گارانتی وسیله اعتبار زمانی داشته باشد، تخفیف ثانویه در نظر گرفته شده و هزینه ها برای مشتری مناسب تر خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات ایندزیت هشتگرد
  • نمایندگی تعمیرات ایندزیت هشتگرد
5

خلاصه

تحت حمایت نمایندگی تعمیرات ایندزیت هشتگرد بهترین تجربه را از خدمات پس از فروش داسته باشید.شماره خدمات مشتریان ۱۶۶۹ بدون کد شبانه روزی