1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در بومهن

438 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در بومهن

تعمیرکاران ما در نمایندگی تعمیرات ایندزیت بومهن این تخصص را دارند که تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در بومهن را بر طبق روش های علمی و با کمک تکنولوژی های پیشرفته انجام دهند. متاسفانه برخی از تعمیرکاران مهارت لازمه را نداشته و منجر به خرابی بیشتر در ماشین لباسشویی می شوند. فراموش نکنید که نتیجه اعتماد به این افراد، علاوه بر نیاز به هزینه مجدد برای تعمیرات، کاهش عملکرد آن خواهد بود. وسیله شما همانند روز  اول کار نمی کند.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت بومهن

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09120305004

 

سفارش آنلاین :

 

 

چه خدماتی برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در بومهن ارائه می شود

 

نمایندگی ما با ارائه خدمات زیر به مشتریان خود این اطمینان را به آن ها می دهد تعمیر ماشین لباسشویی شما به نحوی صورت گیرد که گویی چنین مشکلی رخ نداده است:

1-   تعمیرکار به منزل شما خواهد آمد.

اولین اقدامی که نمایندگی ما برای تعمیر ماشین لباسشویی انجام می دهد، ارائه خدمات در منزل است. جابجایی ماشین لباسشویی نه تنها کار سختی بوده بلکه در حین انتقال ممکن است به بدنه آسیب وارد شود. در این صورت عیوب بیشتری بروز می کند. اما با حمایت نمایندگی ما، نگران این موضوع نباشید. تنها یک تماس شما کافی است تا تعمیرکار به منزل شما بیاید. البته با توجه به اینکه کلیه وسایل مورد نیاز در اختیار تعمیرکار قرار می گیرد، بنابراین از نظر کیفیت کار اطمینان داشته باشید.

2-   خدمات خود را تضمین می کنیم.

علی رغم اینکه با اطمینان از تعمیرکاران خود بیان می کنیم تعمیر ماشین لباسشویی کاملا استاندارد انجام می گیرد، اما با این حال برای اطمینان خاطر مشتریان گارانتی تعمیرات بعد از اتمام تعمیر به مشتری تحویل داده می شود. اگر همین عیب در بازه زمانی معلوم رخ داد، نمایندگی موظف به تعمیر آن به صورت رایگان خواهد بود.

3-   نگران هزینه های تعمیرات نباشید.

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در بومهن تمامی مشتریان خود را مشمول تخفیف می داند. اما اگر در زمان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در بومهن گارانتی وسیله همچنان اعتبار داشته باشد، می توانید با ارائه آن به تعمیرکار از تخفیف های بیشتر برخوردار شوید. تمام هدف ما این است که مشتری چه از نظر مالی و چه از نظر کیفیت کار، نگرانی نداشته باشد.

 

آشنایی با ما

 

 

 

چرا ماشین لباسشویی ایندزیت آبگیری نمی کند؟

 

یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است در زمان استفاده از ماشین لباسشویی رخ بدهد این است که دستگاه قادر به آبگیری نیست. فرض کنیم که حجم زیادی از لباس ‌های کثیف را داخل ماشین ریخته اید ولی به دلیل اینکه دستگاه نمی ‌تواند آبگیری را انجام دهد، برنامه شستشو آغاز نخواهد شد. این اتفاق به چه دلیلی رخ می ‌دهد:

–        در اولین قدم مطمئن شوید شیرهای ورودی آب باز هستند. متاسفانه بعضی از افرادی که با نمایندگی تعمیرات ایندزیت در بومهن تماس می گیرند فراموش کرده اند که شیرهای ورودی آب را باز کنند. برای مثال به مسافرت رفته اند و شیرهای ورودی آب را بسته اند ولی وقتی به خانه برگشته اند فراموش می کنند شیر ورودی آب در ماشین لباسشویی را باز کنند.

–       در مرحله دوم اگر متوجه شده ‌اید که برنامه های انتخابی در ماشین لباسشویی از طریق چراغ های چشمک زن فعال نیست، باید جریان برق خانه را کنترل کنید. در واقع احتمال دارد جریان برقی به ماشین لباسشویی وارد نشده و به همین دلیل آبگیری انجام نمی شود.

–        خراب بودن دکمه آبگیری نیز دلیل دیگری است که می‌ تواند باعث بروز چنین مشکلی در دستگاه شود.

–       لازم است بدانید اگر فیلتر موجود در ماشین لباسشویی ایندزیت رسوبات زیادی گرفته باشد نیز دستگاه نمی تواند برای شستشو آب را وارد دیگ کند.

–        از دیگر عواملی که در بروز این مشکل نقش دارند، اختلالاتی است که در سیستم سیم‌کشی ماشین بروز کرده است. در چنین شرایطی شما به تعمیر لباسشویی ایندزیت در بومهن نیاز دارید و می توانید بر روی کمک تعمیرکاران حرفه ای ما در نمایندگی تعمیرات ایندزیت در بومهن حساب کنید. ما با کمک متخصصان حرفه ای که به منزل شما مراجعه می کنند به شما اطمینان می دهیم که عیب یابی با دقت و سرعت بالا انجام گیرد.

 

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در بومهن

 

آیا شما نگران این موضوع هستید که در پایان کار تعمیرکاران ما یک فاکتور سنگین را به شما تحویل دهند و مجبور باشید آن را پرداخت کنید. باید بگوییم که خوشبختانه نمایندگی تعمیرات ایندزیت بومهن تخفیف های زیادی را برای شما در نظر گرفته و راهکارهایی را در پیش می ‌گیرد تا هزینه ‌ها را به حداقل میزان ممکن کاهش دهد.

برای مثال در صورت اعتبار داشتن گارانتی ماشین لباسشویی، شما می توانید با ارائه آن به تعمیرکار، مشمول تخفیفات ما شوید. و یا اگر مشتری اول نمایندگی هستید با بیان کردن این موضوع می ‌توانید تخفیف بیشتری به دست بیاورید.

البته همین که کیفیت عیب یابی بالا است و حتی اگر قطعه ای سوخته باشد از انواع اصلی در وسیله استفاده خواهد شد، همین دو موضوع نشان می ‌دهد هر اندازه که برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در بومهن هزینه نمایید قطعاً ارزش این را دارد که مسئولیت کار را به تکنسین های ما در نمایندگی تعمیرات ایندزیت در بومهن بسپارید.

 1669