1669 پشتیبانی سریع

درباره ما

361 بازدید
درباره ما

برند ایندزیت به منظور حمایت از کالاهای تولیدی خود حتی بعد از فروش، نمایندگی تعمیرات ایندزیت را در شهرهای ایران تاسیس نموده است. در زمان خرید وسیله برقی از هر برند حتما به این مسئله توجه داشته باشید که نمایندگی های مجاز برای حمایت از مشتری در مدت زمان استفاده از وسیله برقی وجود داشته باشد. بالاخره شما برای نصب و راه اندازی وسیله به نیروی متخصص نیاز دارید. عمده ترین خدمتی که این نمایندگی ها به مشتریان ارائه می کند، تعمیر وسیله برقی است.

لازم است تعمیر وسیله برقی توسط متخصص حرفه ای و مسلط به سیستم وسیله انجام گیرد. عیب یابی دستگاه بسیار حساس است زیرا کوچکترین خطا در این زمینه می تواند منجر به خراب شدن کل سیستم گشته و وسیله برقی از کار بیافتد. در شرایط امروز هم خرید یک دستگاه نیاز به هزینه زیادی دارد. با توجه به آنچه که گفته شد توصیه می کنیم در زمان خرابی وسیله به جای عجله و اعتماد به هر تعمیرکار، کمی تامل کرده و به سراغ مراکز معتبر شامل نمایندگی تعمیرات ایندزیت بروید.

در نمایندگی ما کلیه نیروهای کاری دارای تخصص علمی و عملی در زمینه تعمیر انواع وسایل برقی ایندزیت هستند. کارشناسان و تعمیرکاران ما به خوبی با سیستم دستگاه ها آشنا هستند. حتی ما به منظور اطمینان از این نظر، باز هم در ابتدای کار برای مهندسین دوره های آموزشی را برگزار کرده و در مورد هر کدام از وسایل برقی این برند صحبت خواهیم کرد.

خدمتی دیگر که در نمایندگی ما برای مشتریان در نظر گرفته می شود، اهمیت به رفاه مشتریان است. این موضوع دارای دو بعد است. در ابتدا مشتری نگران جابجایی وسیله به نمایندگی است که ما این مشکل را با ارائه خدمات در محل حل کرده ایم. بدون در نظر گرفتن نوع وسیله، لازم است تعمیرکار به منزل مشتری اعزام شود. بعد دوم، بحث هزینه تعمیرات است. قطعا همه مشتریان تمایل دارند هزینه تعمیر وسیله برقی برای آن ها مقرون به صرفه باشد تا از عهده آن برآیند. نمایندگی تعمیرات ایندزیت سعی می کند هزینه های اضافی و حتی دستمزد متخصصین را به نفع مشتریان کاهش دهد.

 1669