1669 پشتیبانی سریع

صفحه نخست

84 بازدید
نمایندگی تعمیرات ایندزیت

شماره های نمایندگی تعمیرات ایندزیت

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان : ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی جنوب تهران : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد : ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد : ۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه : ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک : ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۸۸۰۴۶۹۹۵

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساقدوش – جماران : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند : ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو : ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۷۷۰۴۳۴۶۶

شماره نمایندگی کرج : ۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

درباره نمایندگی تعمیرات ایندزیت

برند ایندزیت به منظور حمایت از کالاهای تولیدی خود حتی بعد از فروش، نمایندگی تعمیرات ایندزیت را در شهرهای ایران تاسیس نموده است. در زمان خرید وسیله برقی از هر برند حتما به این مسئله توجه داشته باشید که نمایندگی های مجاز برای حمایت از مشتری در مدت زمان استفاده از وسیله برقی وجود داشته باشد. بالاخره شما برای نصب و راه اندازی وسیله به نیروی متخصص نیاز دارید. عمده ترین خدمتی که این نمایندگی ها به مشتریان ارائه می کند، تعمیر وسیله برقی است.

خدمات ارائه شده توسط  نمایندگی تعمیرات ایندزیت

یکی از بهترین خدماتی که برند نمایندگی تعمیرات ایندزیت برای حمایت از مشتریان خود در نظر گرفته است، تاسیس نمایندگی تعمیرات نمایندگی تعمیرات ایندزیت در استان ها و شهرهای ایران است. این مسئله بسیار مهم است که مشتریان بعد از خرید وسیله، یک مرکز معتبر را برای برخورداری از خدمات پس از فروش و یا تعمیر وسیله در اختیار داشته باشند.  از آنجایی که در این نمایندگی تمامی تعمیرکاران با انواع وسایل برقی نمایندگی تعمیرات ایندزیت به خوبی آشنا هستند در نتیجه به خوبی می توانند نیاز مشتریان را پاسخ دهند.

نمایندگی ما مفتخر است که مورد اعتماد مشتریان قرار گرفته است. ما این موفقیت و جایگاه را مدیون خدمات ارزنده تعمیرکاران و متخصصین خود هستیم که تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین عملکرد به کار خواهند بست. به منظور حمایت همه جانبه از مشتریان، خدمات زیر در نظر گرفته شده است:

1-   تعمیر همه وسایل برقی در منزل مشتری انجام می شود.

هدف تمامی خدمات نمایندگی ما، رضایتمندی و رفاه مشتریان است. اولین قدم در این راستا، تعمیر وسیله در منزل مشتری است. تفاوتی نمی کند کدام یکی از وسایل برقی نمایندگی تعمیرات ایندزیت خراب شده است. به هر حل بعد از تماس شما با نمایندگی و صحبت با کارشناسان، تعمیرکار مربوطه برای تعمیر وسیله به خانه شما مراجعه می کند. البته هدف دیگر ما از این اقدام، تسلط مشتری بر روند کار و اطمینان از کیفیت کار است.

2-   خدمات خود را تضمین خواهیم کرد.

اگر چه ما به تخصص و مهارت تعمیرکاران و کارشناسان خود اطمینان داریم اما این مسئله مهم است که رضایت مشتریان را نیز به همراه داشته باشیم. این مسئله در واقع تضمین کننده جایگاه ما در میان رقبا خواهد بود. در همین راستا، تعمیرکاران موظف هستند بعد از پایان کار، گارانتی تعمیرات را به مشتری تحویل دهند. در صورتی که همین عیب در مدت اعتبار ضمانت نامه بروز نمود، مسئولیت رفع آن بدون دریافت هزینه با متخصصین ما خواهد بود. از سوی دیگر در صورت نیاز به تعویض برخی از قطعات، به شما اطمینان می دهیم که از قطعه های اصلی خود دستگاه استفاده شود.

3-   هزینه تعمیر وسیله برقی برای مشتری مقرون به صرفه خواهد بود.

نمایندگی ما در نظر دارد با هدف اقتصادی بودن تعمیر وسیله از نظر مشتری، هزینه خدمات را حتی المقدور کاهش دهد. مشتریان دقت داشته باشند در صورتی که گارانتی وسیله همچنان اعتبار دارد می توانند با تحویل آن به تعمیرکار، از تخفیفات نمایندگی برخوردار شوند.

4-   برای مشتریان مشاوره رایگان در نظر گرفته ایم.

در مدت زمانی که مشتری از یک وسیله برقی استفاده می کند، گاها سوالاتی در ذهن دارد که نیاز به راهنمایی خواهد داشت. برای مثال ممکن است عیب سطحی در آن رخ دهد که تنها کمی راهنمایی کمک می کند تا خود مشتری تواند مشکل را رفع کند. در این زمان کافی است با نمایندگی ما تماس گرفته و با کارشناسان صحبت کنید. مهندسین ما موظف به ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن و بدون دریافت هزینه خواهد بود.

چگونه از حمایت نمایندگی تعمیرات ایندزیت برخوردار شویم

یکی از سوالاتی که اغلب مشتریان از ما مطرح می کنند این است که چگونه می توانند از کمک ها و حمایت های نمایندگی بهره مند شوند. برای این منظور لازم است به صورت زیر عمل کنید:

1-   تماس با نمایندگی و صحبت با کارشناسان

خوشبختانه نمایندگی ما در اغلب شهرهای ایران دارای چندین شعبه است. شما در ابتدا باید نزدیک ترین نمایندگی به محل سکونت خود را یافته و با آن تماس بگیرید. در این زمان کارشناسان با شما صحبت می کنند تا براساس اطلاعات به دست آمده، عیب دستگاه را به صورت تقریبی تشخیص داده شود.

2-   مراجعه تعمیرکار به منزل مشتری

همانگونه که بیان کردیم، خدمات نمایندگی ما در منزل مشتری انجام می شود. بعد از تماس مشتری، تعمیرکار با تجهیزات و امکانات کامل به منزل مشتری می رود تا بدون نیاز به جابجایی دستگاه، تعمیرات در محل انجام شود.

3-   ارائه گارانتی به مشتری بعد از پایان کار

ارائه ضمانت نامه تعمیرات از جانب نمایندگی تعمیرات ایندزیت به مشتری در واقع نشان دهنده صحت کیفیت خدمات است. به هر حال لازم است مشتری در میان وجود چندین مرکز تعمیرات، به ما اعتماد نماید. براساس این ضمانت نامه مسئولیت بروز هر گونه عیب در مدت اعتبار گارانتی به تعمیرکاران ما خواهد بود.

 1669