1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در قزوین

12 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در پرند

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در قزوین

از جمله خدمات نمایندگی تعمیرات ایندزیت قزوین تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت قزوین است. در نمایندگی ما تعمیرکاران براساس تخصص خود گروه بندی می شوند. به این معنا که تعمیر ماشین لباسشویی تنها تحت نظر کارشناسانی انجام می شود که با سیستم این وسیله به خوبی آشنا بوده و می توانند با دقت عیب رخ داده را تشخیص دهند. توصیه می کنیم به هیچ عنوان در تعمیر این وسیله عجله نکرده و به سراغ تعمیرکاران معمولی و کم تجربه نروید.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در پرند

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت قزوین

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت قزوین

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

09120305004

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در قزوین

قزوین – تاکستان – الوند – آبیک – اقبالیه – محمدیه – بیدستان – محمودآباد نمونه – بویین‌زهرا – شال – اسفرورین – آبگرم – دانسفهان – ضیاءآباد – خرمدشت – نرجه – سگزآباد – ارداق – آوج – خاکعلی – معلم‌کلایه – کوهین – سیردان – رازمیان

چه خدماتی برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت قزوین ارائه می شود

این حق هر مشتری است که بداند در ازای اعتماد به نمایندگی ما، چه خدماتی برای او ارائه خواهد شد. ادامه مقاله را با دقت مطالعه کنید:

–       منزل مشتری، شعبه اصلی نمایندگی ما خواهد بود.

حتما برای شما نیز جالب است اگر بگوییم تعمیر ماشین لباسشویی در منزل خودتان انجام می شود بدون اینکه در ارائه خدمات کمترین کوتاهی انجام شد. تنها وظیفه شما، تماس با نمایندگی است. از این پس تمامی امور بر عهده کارشناسان متخصص خواهد بود. کلیه تجهیزات لازم برای تعمیر وسیله در اختیار تعمیرکار قرار گرفته و راهی منزل شما می شود. آیا این اقدام، ایده آل ترین خدمت یک نمایندگی به مشتری نیست؟

–       تعمیر ماشین لباسشویی به صورت تضمینی انجام خواهد شد.

نمایندگی ما تضمین کننده کلیه خدماتی است که برای مشتریان ارائه می شود. بعد از اتمام کار تعمیرکار موظف به ارائه گارانتی تعمیرات به مشتری خواهد. این ضمانت نامه در واقع برگه تعهد ما به مشتری است که اگر همین مشکل مجددا بروز نمود، تعمیرات بدون پرداخت هزنیه انجام شود. از طرفی در صورتی که نیاز به تعویض برخی از قطعات باشد، اطمینان داشته باشید که از قطعات اصلی استفاده می شود که همگی دارای ضمانت نامه معتبر و طولانی مدت هستند.

–       هزینه تعمیرات، مقرون به صرفه خواهد بود.

در راستای رضایت مشتریان، نمایندگی تعمیرات ایندزیت قزوین در تعمیر لباسشویی ایندزیت قزوین تخفیفات ویژه را ارائه نموده و از طرفی گارانتی وسیله را در صورت اعتبار زمانی، به عنوان یک فاکتور تخفیفی دیگر نیز لحاظ خواهد کرد.

 

 1669