1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در لواسان

9 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در لواسان

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در لواسان

شما برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در لواسان دو راهکار در پیش رو دارید. ممکن است در ابتدا به این فکر باشید که به یک تعمیرکار معمولی مراجعه نموده و از او کمک بخواهید. شاید در دسترس بودن این تعمیرکار، هزینه کمتر و… شما را ترغیب به اینکار نموده باشد اما آیا می دانید نداشتن تخصص می تواند خرابی های بیشتری را در ماشین لباسشویی ایجاد کند؟ پیشنهاد ما مراجعه به نمایندگی تعمیرات ایندزیت لواسان بزرگ و کوچک است.

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت لواسان

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

سفارش آنلاین :

چه خدماتی برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در لواسان ارائه می شود

1-   ما تعمیر ماشین لباسشویی را در منزل شما انجام می دهیم.

از زمانی که مشتری با نمایندگی ما تماس گرفته و خرابی ماشین لباسشویی را بیان می کند، کارشناسان ما موظف تند در اسرع وقت به درخواست وی رسیدگی نمایند. به این جهت، تعمیرکار با تجهیزات و امکانات کامل به منزل مشتری مراجعه می کند. این اقدام یک امتیاز ویژه برای شما خواه بود چرا که از نزدیک شاهد عملکرد تعمیرکار هستید.

2-   ما خدمات خود را تضمین خواهیم کرد.

تعمیر ماشین لباسشویی تنها توسط متخصصین انجام می شود که هم از نظر علمی و هم از نظر عملی مهارت بالایی در این زمینه دارند. بنابراین از بابت کیفیت خدمات نگران نباشید. با این حال به جهت جلب اعتماد متیان گارانتی تعمیرات نیز در نظر گرفته می شود. اگر همین عیب در مدت اعتبار ضمانت نامه رخ داد، مسئولیت تعمیر آن بدون هزینه بر عهده نمایندگی ما خواهد بود. همچنین در صورت نیاز به تعویض برخی از قطعات ماشین لباسشویی، نمایندگی ما از قطعه های اصلی استفاده خواهد کرد.

3-   هزینه ها را برای مشتری مقرون به صرفه می کنیم.

یکی از خدماتی که نمایندگی تعمیرات ایندزیت برای مشتریان خود در نظر دارد، کاهش هزینه های تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در لواسان کوچک و بزرگ است. علاوه بر این که نمایندگی تخفیفاتی را در نظر دارد، گارانتی وسیله نیز به عنوان معیاری جهت محاسبه هزینه ها در نظر گرفته می شود. حتما برگه ضمانت نامه را به تعمیرکار نشان دهید تا اگر از نظر زمانی دارای اعتبار باشد، تایید نموده و از تخفیفات بیشتر نمایندگی بهره مند شوید.

 

 1669