1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات ایندزیت لواسان

11 بازدید
نمایندگی تعمیرات ایندزیت لواسان

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در لواسان

در صورتی که قصد دارید از نمایندگی تعمیرات ایندزیت لواسان برای تعمیر وسیله برقی خود کمک بگیرید، تنها کافی است با نمایندگی ما تماس گرفته و درخواست خود را به کارشناسان اعلام کنید. تمامی امور کار بر عهده متخصصین ما خواهد بود تا روال کار با دقت و سرعت پیش برود. مهارت بالای تعمیرکاران شرایطی را فراهم می کند تا تعمیر وسیله بدون افت عملکرد انجام شود.

نمایندگی تعمیرات ایندزیت لواسان

نمایندگی تعمیرات ایندزیت لواسان

شماره تماس نمایندگی تعمیرات ایندزیت در لواسان

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

سفارش آنلاین :

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر ایندزیت لواسان کوچک و بزرگ

1-   از خدمات مشاورین ما بهره مند شوید.

گروهی از کارشناسان در نمایندگی مسئول پاسخگویی به سوالات مشتریان هستند. در صورتی که سوالی در مورد نحوه استفاده از وسیله، بروز مشکل در آن و… می توانید از متخصصین ما کمک بگیرید. یک تماس تلفنی کافی است تا از مشاوره رایگان برخوردار شوید. ممکن است عیب رخ داده توسط خود شما قابل رفع باشد. به همین دلیل است که بخش مشاوره را در اختیار شما قرار داده ایم.

2-   تعمیرگاه ما، منزل خود مشتری خواهد بود.

حتما برای شما جالب است اگر بگوییم ما منزل شما را به یک تعمیرگاه کوچک تبدیل می کنیم تا نیازی به انتقال وسیله نباشد بلکه تعمیرکار به منزل شما می آید. تمام امور بر عهده تعمیرکار است. او با تجهیزات کامل به سراغ وسیله آمده و در کوتاه ترین زمان و البته با دقت بالا، وسیله برقی را تعمیر خواهد کرد. مشتری از این طریق ناظر بر عملکرد تعمیرکار نیز خواهد بود. در واقع این اقدام ما تمام به نفع صاحبان وسیله برقی است.

3-   با وجود نمایندگی ما نگران هزینه تعمیرات نباشید.

متاسفانه در کشور ما تعمیرکارانی فعالیت می کنند که در هزینه های گزاف از مشتریان دریافت می کنند و مشتری به دلیل نیاز به وسیله، مجبور به پرداخت هزینه خواهد بود. اما نمایندگی تعمیرات ایندزیت لواسان بزرگ و کوچک اجازه نمی دهد مشتریان در شرایط سخت مالی قرار گیرند. تعمیرکاران باید خدمات باکیفیت را با هزینه مناسب به مشتری ارائه کنند. سعی داریم قیمت نهایی را به نفع مشتری کاهش دهیم. در همین راستا حتی گارانتی وسیله برقی را در صورت اعتبار، به عنوان برگ برنده برای مشتری در نظر خواهیم گرفت.

 1669