1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات ایندزیت رشت

48 بازدید
نمایندگی تعمیرات ایندزیت رشت

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در رشت

برنامه ریزی کاری در نمایندگی تعمیرات ایندزیت رشت به گونه ای است که درخواست های آن ها ر اسرع وقت پیگیری شود. بهتر است که در زمان خرابی وسیله ابتدا با نمایندگی نزدیک به محل سکونت خود تماس گرفته و مشکل رخ داده در وسیله را بیان کنید. شما با کمک متخصصین ما از پشتیبانی قوی علمی برخوردار خواهید شد که تضمین کننده تعمیر وسیله شما خواهند بود. م اوسیله شما را همانند روز اول سالم تحویل خواهیم داد.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات ایندزیت در رشت

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669
09112800916

سفارش آنلاین :

خدمات ارائه شده در نمایندگی ایندزیت رشت

1-   از خدمات تعمیرات در محل بهره مند شوید.

یکی از بهترین خدمات نمایندگی ما، تعمیر وسیله برقی در منزل مشتری است. شاید برای شما عجیب باشد که چگونه تعمیرکار می تواند در شرایط غیر محیط کاری، تعمیر استاندارد وسیله را انجام دهد. اما جالب است بدانید که نمایندگی ما کلیه تجهیزات را در اختیار کارشناس قرار می دهد تا بدون هیچگونه افت کیفیتی بتوانند وسیله را منزل تعمیر کنند.

2-   در مورد استفاده از قطعات تعویضی اطمینان داشته باشید.

به هر حال باید با این واقعیت کنار آمد که برخی از عیوب وسیله تنها زمانی رفع می شود که برخی از قطعات تعویض گردد. در این صورت همه مشتریان نگران اصل و یا تقلبی بودن وسیله خواهند بود. اما نمایندگی ما به شما تضمین می دهد که از قطعات اصلی برای این منظور استفاده شود. تمامی این قطعه ها دارای گارانتی تعویض نیز هستند.

نمایندگی تعمیرات ایندزیت رشت

نمایندگی ایندزیت رشت

3-   در محاسبه هزینه تعمیرات، تخفیف ارائه می شود.

برای ما مهم است که مشتریان از خدمات ما راضی بوده و در عین حال که از خدمات باکیفیت برخوردار می شوند، هزینه مناسبی پرداخت کنند. برای این منظور در راهکار در نظر گرفته شده است. نمایندگی تعمیرات ایندزیت رشت به تمامی مشتریان تخفیف متناسب با نوع وسیله، میزان خرابی و… ارائه می کند. سعی می شود که دستمزد تعمیرکار به کمترین مقدار در نظر گرفت هشود. راهکار دوم، در نظر گرفتن گارانتی وسیله برقی است. خوشبختانه تمامی وسایل برقی ایندزیت دارای ضمانت نام هستند و اگر خرابی وسیله در مدت اعتبار ضمانت نامه بروز کند، ما خود را موظف به تخفیف به مشتری خواهیم دانست.

 1669