1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات ایندزیت پردیس

11 بازدید
نمایندگی تعمیرات ایندزیت پردیس

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در پردیس

مشتریان برند ایندزیت در پردیس برای تعمیر وسیله برقی و یا دریافت خدمات پس از فروش می توانند با نمایندگی تعمیرات ایندزیت پردیس تماس بگیرند. این نمایندگی در شهرها و مناطق مختلف ایران دارای چندین شعبه بوده و شما می توانید نزدیک مرکز به محل سکونت خود را بیابید. کارشناسان ما در اسرع وقت مشکل را بررسی نموده و به درخواست مشتریان رسیدگی می کنند تا سریع تر بتوانند از وسیله خود استفاده کنند.

نمایندگی تعمیرات ایندزیت پردیس

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در پردیس

شماره تماس تعمیرات ایندزیت در پردیس

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

سفارش آنلاین :

 

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات ایندزیت در پردیس

1-   با کمک مشاورین ما نگران عیوب وسیله نباشید.

بخشی از خدمات نمایندگی ما مرتبط با ارائه مشاوره به مشتریان است. زمانی که شما به نمایندگی تماس می گیرید، بعد از بیان مشکل رخ داده ابتدا به شما کمک می شود تا در صورت امکان بتوانید خودتا عیب وجود را بدون نیاز به تعمیرکار رفع کنید. البته این تنها عملکرد مشاورین ما نیست بلکه در صورت نیاز به راهنمایی برای خرید یک مدل مناسب از وسیله برقی ایندزیت می توانید از ما کمک بگیرید.

2-   تعمیر وسیله در منزل مشتری انجام می شود.

به هر حال مشتری در زمان خرابی وسیله برقی به اندازه کافی نگران مشکل رخ داده است نباید بیشتر از این دچار تنش باشد. به همین منظور خدمت تعمیرات در محل را برای مشتری ارائه خواهیم کرد. کافی است با نمایندگی تماس گرفته و مشکل را گزارش کنید. در صورتی که نیاز به تعمیرکار باشد، به منزل شما اعزام می شود. سعی می شود در اسرع وقت به امور مشتریان رسیدگی گردد.

3-   در محاسبه هزینه تعمیرات تخفیف ارائه می کنیم.

تعمیرکاران مختلف در زمینه وسیله برقی نرخ ثابتی در حرفه خود ندارند. اما نمایندگی تعمیرات ایندزیت پردیس متعهد از قیمت تمامی قطعات، تجهیزات و دستمزد تعمیرکار را به مشتری گزارش نموده و تا جایی که امکان دارد تخفیفات را ارائه نماید. ما به دنبال این هستیم که تعمیر وسیله برای مشتری مقرون به صرفه باشد. در همین راستا اگر گارانتی وسیله از نظر زمانی اعتبار داشته باشد، نمایندگی ما موظف است این ضمانت نامه در نظر گرفته  و باز هم هزینه را کاهش دهد.

 1669