1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات ایندزیت اندیشه

12 بازدید
نمایندگی تعمیرات ایندزیت اندیشه

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در اندیشه

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در اندیشه به عنوان یکی از مراکز معتبر و تحت حمایت برند ایندزیت است که تحت نظر مهندسین و کارشناسان متخصص مدیریت می شود. توصیه می کنیم تعمیر وسایل برقی خود را به هر کس نسپارید. اگر تعمیرکار مربوطه مهارت کافی نداشته باشد، ممکن است شرایط را بدتر کند. شک نکنید نمایندگی تعمیرات ایندزیت براساس اصول علمی روند کار را پیش خواهد برد.

نمایندگی تعمیرات ایندزیت اندیشه

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در اندیشه

شماره تماس نمایندگی تعمیرات ایندزیت در اندیشه

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

سفارش آنلاین :

 

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات ایندزیت در اندیشه

1-   تعمیر وسیله در منزل ما انجام می گیرد.

مشتریان عزیز نگران خرابی وسیله برقی خود برای جابجایی به محل تعمیر نباشید. نمایندگی ما هدف رضایت مشتریان و آسودگی خیال آن ها، خود را موظف می داند تعمیرکار را به منزلش مشتری اعزام کند. ممکن است در حین بردن وسیله به نمایندگی، ضربه ای به وسیله آن وارد شود در نتیجه خدمات در محل از این مشکل نیز جلوگیری خواهد کرد.

2-   تعمیر  وسیله تحت نظر متخصصین انجام خواهد گرفت.

به شما اطمینان می دهیم که در نمایندگی ما تنها تعمیرکارانی مشغول به فعالیت هستند که هم از نظر علمی و هم از نظر علمی دارای تخصص بالایی بوده و با دقت و سرعت می تواند عیب رخ داده را شناسایی کنند. بنابراین با چنین شرایط علمی تعمیر وسیله شما به خوی انجام می شود گویی این وسیله از ابتدا هیچگونه مشکلی نداشته است. به شما قول می دهیم عملکرد وسیله همانند روز اول حفظ شود.

3-   هزینه تعمیرات را کاهش خواهیم داد.

برای ما مهم است که مشتری از نظر اقتصادی در تنگنا قرار نگیرند. همه مشتریان به دنبال این هستند که از خدمات عالی با قیمت مناسب برخوردار شوند. تعمیرکاران ما در نمایندگی تعمیرات ایندزیت پس از اتمام کار، هزینه های اضافی را از قیمت تمام شده کم کرده و سپس به مشتری اعلام می کنند. از سوی دیگر در صورتی که وسیله برقی شما دارای ضمانت نامه معتبر بوده و این گارانتی از نظر زمانی دارای اعتبار باشد، باز هم نمایندگی ما خود را متعهد می داند تخفیفات لازم را به مشتری ارائه کند. فراموش نشود که در پایان کار، برگه گارانتی را به تعمیرکار ما تحویل دهید.

 1669