1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات ایندزیت بومهن

13 بازدید
نمایندگی تعمیرات ایندزیت بومهن

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در بومهن

تعمیرکاران و کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات ایندزیت بومهن شرایط استاندارد و باکیفیت را برای تعمیر هر گونه وسیله برقی این برند فراهم می کنند. به هر حال ممکن است در مدت استفاده از دستگاه، مشکلی در آن رخ بدهد که نیاز به تعمیر داشته باشد. به نظر شما عاقلانه است که تعمیر وسیله را به یک تعمیرکار معمولی بسپارید و یا اینکه به نیروهای متخصص همانند کارشناسان ما در نمایندگی اعتماد کنید؟

نمایندگی تعمیرات ایندزیت بومهن

نمایندگی تعمیرات ایندزیت بومهن

شماره تماس نمایندگی تعمیرات ایندزیت در بومهن

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

سفارش آنلاین :

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر ایندزیت بومهن

1-   تعمیر وسیله در منزل

نمایندگی ما متعهد می شود تعمیر تمامی وسایل برقی صرف نظر از اندازه را در منزل مشتری انجام دهد. انتقال وسیله به نمایندگی هم برای مشتری سخت و دردسرساز بوده و هم اینکه ممکن است در حین جابجایی، ضربه ای به وسیله وارد شود. ما پیش بینی چنین مشکلاتی را نموده ایم که برنامه ریزی نموده ایم تعمیر در منزل مشتری و با نظارت وی انجام شود.

2-   تضمین تعمیر وسیله برقی

تعمیرکاران ما موظف هستند به منظور جلب اعتماد مشتریان، در پایان کار گارانتی تعمیرات را به مشتری تحویل دهند. این ضمانت نامه در واقع تضمین کننده کیفیت عملکرد آن ها خواهد بود. اگر همین مشکل در مدت اعتبار ضمانت نامه رخ داد، نمایندگی ما موظف به ارائه خدمات ه صورت رایگان خواهد بود.

3-   تعویض تضمینی قطعات

در صورتی که تعمیرکار بخواهد برخی از قطعات را عوض کند، توصیه می کنیم به هیچ عنوان در کار او مداخله نکنید. ما به شما حق می دهیم که نگران اصل بودن یا نبودن قطعه باشید. به همین دلیل لازم است بیان کنیم این قطعه ها اصل بوده و همچنین دارای گارانتی تعویض می باشند.

4-   کاهش هزینه تعمیرات

همه مشتریان به دنبال این هستند که هزینه تعمیر وسیله برای آن ها اقتصادی باشد. نمایندگی تعمیرات ایندزیت بومهن به مشتریان خود این نوید را می دهد که علاوه بر در نظر گرفتن تخفیفات ویژه در تعمیر وسیله، گارانتی دستگاه را نیز در نظر بگیرد. اگر خراب شدن دستگاه در مدت اعتبار ضمانت نامه بروز کند، نمایندگی ما متعهد است گارانتی را در محاسبه هزینه ها لحاظ نماید.

 1669