1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات ایندزیت قزوین

16 بازدید
نمایندگی تعمیرات ایندزیت پرند

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در قزوین

نمایندگی تعمیرات ایندزیت قزوین از مشتریان وسایل برقی این برند حمایت می کند تا تحت نظر متخصصین بتوانند خدمات پس از فروش را با کیفیت بالا دریافت نمایند. برای برند ایندزیت بسیار مهم است که مشتریان بتوانند تعمیر وسیله برقی خود را تحت نظر کارشناسان معتبر انجام داده و یا حتی برای نصب و راه اندازی آن به سراغ افراد بی تجربه نروند. به همین دلیل است که نمایندگی های تحت نظر خود را در شهرهای ایران تاسیس نموده است.

نمایندگی تعمیرات ایندزیت پرند

نمایندگی تعمیرات ایندزیت قزوین

شماره تماس نمایندگی تعمیرات ایندزیت در قزوین

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

09120305004

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ایندزیت قزوین

قزوین – تاکستان – الوند – آبیک – اقبالیه – محمدیه – بیدستان – محمودآباد نمونه – بویین‌زهرا – شال – اسفرورین – آبگرم – دانسفهان – ضیاءآباد – خرمدشت – نرجه – سگزآباد – ارداق – آوج – خاکعلی – معلم‌کلایه – کوهین – سیردان – رازمیان

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر ایندزیت قزوین

تفاوتی نمی کند کدام وسیله برقی ما خراب شده است. در هر صورت خدمات زیر از طرف نمایندگی برای شما ارائه خواهد شد:

1-   از بابت محل تعمیر وسیله نگران نباشید.

به هر حال خرابی وسیله برقی به اندازه کافی برای مشتریان نگران کننده است. نمایندگی ما با هدف رفاه حال مشتریان خود، خدمات در محل را برای شما در نظر می گیرد. تنها کاری که باید مشتری انجام دهد، تماس با نمایندگی و بیان مشکل است از این پس بقیه امور با نمایندگی ما خواهد بود. در صورتی که مشخص گردد رفع این عیب نیاز به تعمیرکار دارد، در اسرع وقت به منزل شما اعزام می گردد.

2-   اطمینان داشته باشید که تعمیر وسیله بر طبق اصول استاندارد انجام می شود.

یکی از مزیت هایی که نمایندگی ما نسبت به سایر مراکز تعمیر وسایل خانگی دارد، حمایت از سمت تعمیرکارانی است که از نظر علمی در زمینه کاری خود تخصص دارند. این افراد مهارت عملی بالایی داشته و با سیستم وسایل برقی ایندزیت آشنا هستند. بنابراین مشتری با اعتماد به ما در واقع از پشتیبانی قوی برخوردار می شود. البته با این حال باز هم گارانتی تعمیرات به مشتری ارائه می شود تا در صورت بروز عیب در بازه اعتبار ضمانت نامه، مسئولیت تعمیر آن به صورت رایگان بر عهده نمایندگی باشد.

3-   ما خدمات مشاوره رایگان را به مشتریان ارائه می کنیم.

در نمایندگی تعمیرات ایندزیت قزوین گروهی از کارشناسان مسئول پاسخگویی به مشتریان و راهنمایی به آن ها جهت استفاده و یا رفع عیوب سطحی وسیله هستند. برای کمک گرفتن از مشاورین کافی است با نمایندگی تماس بگیرید.

 1669